მიმდინარე წლის 18 თებერვალს მერსი ქორფსის პროგრამის, “უსაფრთხო ონლაინი: უსაფრთხოების ხელშეწყობა და ქალთა გაძლიერება ციფრულ ეკონომიკაში” ფარგლებში, მარნეულის კოლეჯში ჩატარდა ტრენინგი. ტრენინგი მოიცავდა თეორიულ და პრაქტიკულ ნაწილს. მიღებული ინფორმაციით, დამსწრეებმა მიიღეს ცოდნა
ვაკანსია კრისტალი
#ვაკანსია მარნეულის კოლეჯის პარნტიორ კომპანია @microbank_crystal-ში სტუდენტებისა და კურსდამთავრებულთა საყურადღებოდ! გრაფიკი: არასრული, მოქნილი სტაჟირების ხანგრძლივობა: 4 კვირა "კრისტალი" გთავაზობთ: პიროვნულ და პროფესიულ ზრდას; სამუშაო გამოცდილების მიღებას რეალური დასაქმების
საქართველოს კერძო კოლეჯების ასოციაციის განცხადება
საქართველოს კერძო კოლეჯების ასოციაციის განცხადება საქართველოს კერძო კოლეჯების ასოციაცია დადებითად აფასებს ინფორმაციას იმის შესახებ, რომ 2026 წლის ერთიანი ეროვნული გამოცდების ფარგლებში აბიტურიენტებს შესაძლებლობა ექნებათ უმაღლეს სასწავლებლებთან ერთად დამატებით სამი პროფესიული კოლეჯისა და
დასაქმების სამინისტროს ვიზიტი
ცხოვრობ მარნეულში და გსურს დასაქმება?დასაქმების ხელშეწყობის სახელმწიფო სააგენტო გიწვევთ მასობრივ გასაუბრებაზე. თარიღი: 30 იანვარიდრო: 11:00 საათიმისამართი: მარნეული, 26 მაისის ქ. 80 (მარნეულის კოლეჯი) სააგენტო გაძლევს შესაძლებლობას შეხვდე რამდენიმე კომპანიის HR მენეჯერებს და ადგილზე
რეორგანიზაცია კოლეჯში
მიმდინარე წლის 28 იანვრას მარნეულის კოლეჯში განხორციელდა რეორგანიზაცია. ახალი სტრუქტურის შესაბამისად მოხდა სტრუქტურების შემადგენლობაში შემავალ სამსახურებთან სამუშაო შეხვედრა: სიახლეების გაცნობა და შემდეგომი სამუშაო შეხვედრების დაგეგმვა. მადლობა ყველა მონაწილეს მეტი ფოტო იხილეთ: ბმული
კოლეჯს 6 წლიანი ავტორიზაცია მიენიჭა
ძალიან კარგი სიახლე! 2025 წლის 26 დეკემბერს მარნეულის კოლეჯმა პროფესიული საგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს გადაწყვეტილებით 6 წლის ვადით მოიპოვა ავტორიზაცია. ვულოცავთ ამ წარმატებას კოლეჯის გუნდს, რომელმაც უდიდესი შრომა და ძალისხმევა არ დაიშურა კოლეჯის შემდგომი